Hetedik Autósport és Relikvia Kiállítás – Teleki Armonddal

Ha nyár, akkor Autósport és Relikvia Kiállítás Nagyszénáson, ahonnan a magyar autó/motorsport krémje mellett természetesen nem hiányozhatnak a feltörekvő sportolók, a jövő tehetségei sem. Mint például Teleki Armond!

A fiatal autóversenyző minden alkalmat megragad, ami közelebb viszi az álmához, így nagy örömmel mondott igent, amikor a kiállítás szervezői meghívták a július 5-én tartandó rendezvényre:

“Mindig szívesen jövök, ha hívnak, ráadásul a Nagyszénási Autósport és Relikvia Kiállítás különleges helyet foglal el a szívemben. Mikor komolyabban elkezdtem foglalkozni az autósporttal, ez volt az első esemény, ahonnan jelezték, szívesen látnának a vendégek soraiban. A mostani megjelenés egészen különleges lesz, mivel a székesfehérvári GRIND VR jóvoltából egy professzionális szimulátoros technika is kipróbálható lesz, ahol a remek gokartversenyző, Tóth Tamás, valamint az én bevonásommal egy játékkal is készülnek a szervezők, erről hamarosan részletes információkkal is jövünk. 

Mint azt tudjátok, én a szimulátorok világából érkezem, így izgatottan állok a kihívás elé – de remélem a szokásos pályák mellett kipróbálunk majd egy-két amerikai ovált is. (kacsint) A kezdeményezéssel kapcsolatban pedig mindenképpen szeretném VASTAGON kiemelni, hogy nagyon sokra tartom azt a fajta példaértékű összefogást és empátiát, amit a benzingőzös világ résztvevői tanúsítanak a szervező Márta Jánossal szemben (a rendezvény János álmának beteljesítéséért jött létre és fut folyamatosan, immáron hetedik éve. a szerk.) Azt gondolom, pont ez a fajta mentalítás hiányzik ma a magyar autósportból, ezért duplán is boldog vagyok, hogy ennek az egésznek a részese lehetek. És ünnepélyesen azt is megígérem, hogy ha hosszú idő után első magyarként eljutok a Nascarba, az autóm itt is ki fogjuk állítani. Addig is, gyertek el július 5-én, találkozzunk és beszélgessünk, na meg VERSENYEZZÜNK! – adta meg az alaphangot a tehetséges fiatalember.

Aki szeretne képben lenni magával az eseménnyel, vagy Teleki Armond nem mindennapi “utazásával”, az kövesse őt Facebookon ITT.

Ajánlott cikkek